ramecek-podmenu-stavba
O nás
PDF
Tisk
Email

logo2011-9Firma Stavid vznikla v roce 2009 oddělením se od sdružení Fasaden. Firma Fasaden se zabývala úspěšně zednictví a to převážně zateplováním domů v Česku už od roku 1998. Zakladatelé sdružení Fasaden před zahájením podnikatelské činnosti v Česku pracovali v SRN, kde se zateplováním a rekonstrukcím objektů věnovali 5 let a kde nabyli cenné zkušenosti v oblasti stavební činnosti. Výborných referencí a provedených děl je nespočet.

Jedním ze zakladatelů firmy Fasaden byl Ladislav Pilip, ke kterému se v roce 2004 připojil jeho syn David Pilip. S odchodem L. Pilipa do důchodu pokračuje D. Pilip sám s většinou spolupracovníků z předchozí činnosti. Vznikla tak firma Stavid, která pokračuje ve jménu maximální kvality! David Pilip je zaregistrován v seznamu odborných dodavatelů v programu zelená úsporam a je řádně proškolen v této činnosti. Je též držitelem certifikátu firmy weber - terranova. Certfikát - Primalex KZS.

 
Copyright © 2021. Stavid - stavební firma, zateplení fasády, písmomalířství, airbrush, Cheb, Karlovarský kraj, Vary Webmaster: Denie Design